Audi A4 1.9 dizel -02

Shitet nga: medi 29 Sht 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
makina eshte ne gjendje shum te mir shum pak e perdorur ne shqiperi
makina eshte me te gjitha sherbimet e kryera e mbajtur shum mir
dhe e paster nga jasht. eshte pa dogan,,,

ju faleminderit!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim