Audi A4 1.9 TDI -97

Shitet nga: Besjani 23 Sht 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
Audi A4 1.9TDI
vit prodhimi 1997
ka ardhur nga Franca
eshte i mirembajtur
gjendja e makines eshte shume e mire
xhama elektronik
disqe alumini , 4 dyer
me targa dhe letra te rregullta

2300 euro me marreveshje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim