Audi A4 1.9 TDI -96

Shitet nga: Erioni 20 Tet 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   3 500 000 EUR

Komuna: Tiranë
Automjeti ne gjendje shume te mire mekanike dhe motorrike . Automjeti ka hyre ne Shqiperi ne vitin 1998 dhe qe nga ajo kohe e deri tani nga nje perdorues .Ka gervishtje nga jashte boja vende vende vende eshte djegur nga dielli duhet rilyer por jo aksidente shtypje etj.Eshte i paisur me klimatizator elektronik por ka humbje gazi me nje mbushje shtyn deri nje muaj .Me letra te paguara deri ne mars 2015 pa gjoba .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim