Audi A4 1.9 TDI -03

Shitet nga: albano 19 Maj 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Audi A4, viti 2003, 1.9 TDI naftë (I e kuqe), 4 dyer, ngjyrë gri metalizato, kambio manuale, klima tronik, kasetofon origjinal + bagazhier, komanda në timon, 4 xhama elektrikë, pasqyra elektrike me mbyllje, 6 airbag, disqe alumini origjinale 16" çerkin lega, 140.000 km, tapiceri lëkure ngjyrë blu e errët shumë e pastër, në gjendje të shkëlqyer motorrike dhe xhenerike, shumë ekonomike, me doganë, e sapoardhur. Çmimi 5.000 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0697280073.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim