Audi A4 1.9 TDI -02

Shitet nga: Tirana Economic Auto 23 Sht 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike
Dokumetne te paguara
Pilot automatik
Disqe origjinale Audi
Navigator
Tv
Bagazhier me 6 cd mp3
Xhamat dhe pasqyrat Elektrike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim