Audi A4 1.8turbo benzin-gaz -01 ne gjendje shum..

Shitet nga: Tani 04 Pri 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet ose nderrohet audi a4 benzin-gaz 1.8 turbo ne gjendje shume te mire. makines sapo i jan kryer te gjitha sherbimet eshte ne gjendje shume te mire,180 000 klm te vetat eshte perdorur vetem nga 1 person,makina eshte shume e shpejt dhe shum ekonomike,cmimi 4000 euro,ose nderroet me makin tjeter automat!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim