Audi A4 1.6 benzin -04

Shitet nga: Miri 23 Sht 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Komuna: Tiranë
Audi a4 coupe 2004 benzin 1.6 manual me 100000 km origjinale te verifikuara. Makina esht ne gjendje shum te rregullt motorrike dhe estetike me te tera serviset e kryera rregullisht pasi esht përdor shum pak.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim