Audi A4 02 me marrveshje

Shitet nga: gezimi 11 Pri 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
shitet 4500 euro....
nderrohet me makine benzine te te njejtit lloji..makina eshte ne gjendje te mire teknike..me sallon lekure dhe dizenjo druri..disqe alumini dhe goma ne gjendje shume te mire..nuk ka difekte goditjesh..dokumentat te sapo bera..pasqyra elektrike dhe ngrohje sediljesh..mbyllje qendrore dhe klima automatike..NDERROHET ME AUDI ME MOTORR BENZINE
kontaktoni dhe ne WhatsApp
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim