Audi A3 dizel -06

Shitet nga: mandi 18 Nën 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Tiranë
Audi A3 ----> makine e sapo ardhur me dogane.
Viti prodhimit 2006.cilindrata 2.0 diezel.
Makina me clima , me Cd , me ESP, kompjuter bordi, me goma te reja , me disje alumini origjinale te vetat,. 6 marsha .
Makina esht sic shikohet dhe ne foto ne gjedje perfekte .

Cel: 069 53 12 976/ 067 6000 107
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim