Audi A3 dizel -05

Shitet nga: dionis 15 Jan 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Audi a3 e vitit 2005, nafte, motor 2000 kubik, 140 kuaj fuqi.Makina eshte ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike. Me dokumenta te rregullta e taksa te paguara deri ne maj 2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim