Audi A3 benzin gas -99

Shitet nga: audi 02 Qer 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Tiranë
letra deri ne shkurt 2015..motor 1.6 benzin dhe gaz..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim