Audi A3 Tfsi 2.0 Turbo benzin 2005

Shitet nga: jetmir 17 Dhj 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shes Audi A3 Tfsi, 2.0 Turbo benzine. Viti2005 me dogane. Makina e sapo ardhur nga Zvicera me 160300km me liber servisi me vula nga servisi i autorizuar i volkswagen dhe audi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim