Audi A3 Sportback -05

Shitet nga: jurgen 02 Krr 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 700 EUR

Komuna: Tiranë
Audi a3 sportback
198000 km
Viti prodhimit 2005
Kamio automatike
Dogana e paguar
Sedilje lekure
Sedilje me ngrohje-ftohje
Klima tronik
Komand te timon
Me marshe te timoni
Navigator me ekran te madhe
Dvd player
Bagazhier
Sensor parkimi
Perde anesore dhe prapa
Llampa xenon
Prodhuar ne Gjermani
Telefon 0698745137 cmimi 8700euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim