Audi A3 S-line 1.6 Diesel -12

Shitet nga: Gesi 24 Krr 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 000 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET.. Audi A3 Sportback Viti 2012.. EXTRA FULL OPTION.. Konsumi 4.0 L/ 100 Km.. Disqe alumini 16'.. Start/Stop automatic (motorri fiket vet kur ndalon dhe rindizet automatikisht kur ecen duke kursyer karburant).. Goma te reja.. pesha : 1395 kg.. Cilindra : 4.. makia eshte e mbajtur ne gjendje te shkelqyer , shume pak e perdorur, vetem 19700 Km te bera .. mjet shum komod dhe ekonomik .. me dogan dhe te gjitha dokuemtat e regullta.. targa AA599EM .. Cmimi 17000€ I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim