Audi A3 2011 1.6 TDI automat S tronic

Shitet nga: ervis 15 Dhj 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Audi A3 viti 2011 140.000 km 7 marsha automatike S Tronic 1.6 TDI nafte super ekonomike xhamat e zinj orignjinale nga fabrika disqe alumini kilomatrazhi "280km/h " servosterc,bluetooth per telefon, Imobilizator eletronik, filter antipartikolato, antinebbia, Aux Abs Esp, Cruise Control, kontroll tracioni, klima,mbyllje elektronike makina pasqyrat dhe xhamat, boardcomputer, makina eshte perdorur ne Itali dhe ka 6 muaj qe perdoret ne shqipri per me shum info tel 0699809590 ose 0699372208
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim