Audi A3 2.0 diesel -06

Shitet nga: mandi 12 Nën 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Tiranë
Audi A3 ~~~> makine e sapo ardhur, me dogane.
Viti prodhimit 2006.cilindrata 2.0 diezel.me clima , me Cd me ESP kompiuder bordi , me goma te reja , disje alumini , 6 marsha , 170.000 km origjinale te vetat, esht makina shum e paster si nga breda ashu dhe nga jasht me pak fjal makina eshte ne gjedje perfekte.
Cel: 069 53 12 976/ 067 6000 107
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim