Audi A3 1.9 TDI 5 porte

Shitet nga: adem 22 Tet 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
shes audi a3 1.9 TDI 130cv 5porta viti 2000 model s-line si i vitit 03 me kompjuter bordi, me ngrohje sendilesh, 4xhama elektrik, pasqyret me mbyllje eletrike, nafte nderrim i mundshem.mesiguracion dhe dokumenta te rregullta deri ne 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim