Audi A3 1.8 benzin -98

Shitet nga: Eri 31 Tet 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Audi A3, 1.8 Benzine. Prodhim i Dhjetor 1998. Makina eshte Full options, Dokumenta te rregullta dhe sherbime te kryera rregullisht, te shenuara ne liber sherbimi. Shitet per arsye mos perdorimi. Eshte me targa L, por ka bere vetem 40 mije km, eshte importuar nga Italia, por ketu ka pasur vetem nje pronare.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim