Audi A3 1.6 benzin -98

Shitet nga: Erind 12 Tet 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Tiranë
Makina ka taksa dhe sigurancion per nje vit impiant muzike 800 wat ne gjendje shume te mire
Shitet per arsye mos perdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim