Audi A3 -99

Shitet nga: Flori 03 Nën 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Audi A3 1999 . Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike por dhe nga pamja dhe i ka te gjitha sherbimet e kryera si (frena disqe-frenash vaj filtra , tambure ,4goma te reja etj. Makina eshte ne gjendje per çfare do lloj prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim