Audi A1 Sportback Ambition 1.6 TDI S-tronic. -12

Shitet nga: WeltAuto.al 17 Pri 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 800 EUR

Komuna: Tiranë
Audi A1 Sportback Ambition 1.6 TDI S-tronic.
Çmimi
25 800 Euro (me TVSH) Çmimi si i ri
27 216 Euro (me TVSH)
Financim
Leasing

Karakteristikat teknike
Cilindratë
1 598 cm³ Fuqia
90k.f.
Viti
2012 Kilometrazhi
4 536 км
Lloji i karburantit
Naftë/Diesel Kambio
Automatike
Ngjyra
e kuqe metalizato Numri i dyerve
4/5
Rrota Aktive
Rrotat e para aktive

Pamja e jashtme
Disqe alumini, Fenerë Xenon, Sistem i pastrimit të fenerëve

Brendësia
Imobilizer (bllokim elektronik i motorit kundër vj, Mbyllje qëndrore, Xhama elektrikë/Pasqyra elektrike, Sistem klimatik "Climatronic", Radio CD MP3, Asistim në parkim, Timon multifunksional, Kompjuter bordi, Timon lëkure, Timon i rregullueshëm

Siguria
Sistem kundër bllokimit gjatë frenimit ABS, Sistem elektronik për stabilitet ESP, Sistem asistimi në tatëpjetë, Airbagë, Fener mjegulle prapa, Mbështetëse të pasme për kokën

Informacion shtesë
Shume praktike per qytetin me nje konsum mesatar 4.5 litra 100/km. Eshte shume mire e pajisur dhe ka shume detaje qe bien ne sy.

www.weltauto.al

Shitësi
Engjell Bakiu
Porsche Albania
Tirane

tel.: +355 (0) 69 20 51 474
e-mail: engjell.bakiu@porsche.al
Personi i kontaktit: Engjell Bakiu
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim