Audi 80 diesel -92

Shitet nga: Ermal 12 Dhj 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Tiranë
Audi 80 viti 92 gjendje shum e mir xhenerike dhe motorrike kambio manuale me me dokumenta te rregullta deri ne dhjetor 2015.konsumi 6.5 l per 100 km.1.7 naft.cmimi 1200 euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim