Audi 80 1.6 benzin -90

Shitet nga: Edi 15 Qer 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 LEK

Komuna: Tiranë
Audi 80 1.6 benzin + gaz ne gjendie shum te mir pune xama elektrik baxho viti 90 me letra te rregullta dhe te paguara cmimi 100000 lek I diskutueshem nr 0682152021
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim