Alfa romeo -02

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 02 Dhj 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Tiranë
alfa romeo diesel me dogane te paguar klima
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim