Alfa rRmeo 156 dizel -04

Shitet nga: Luan 12 Tet 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
shes alfa romeo 156 nafte 1.9 vit prodhimi 2004,
Ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike,
E mbajtur shum mire,
Sallon lekure kafe e hapur,
Makina shitet per arsye mosperdorimi,
Makina ndodhet ne tirane.
Faleminderit me respekt Luani.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim