Alfa Romeo 2003 Benzine-Gaz -03

Shitet nga: Rando 20 Sht 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Mjeti eshte i sapo ardhun nga italia. i ç`doganuar dhe i pajisur me targat e reja shqiptare. taksa dhe siguracion te paguara deri ne Gusht 2015. eshte ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe po ashtu edhe nga llamarina dhe tapiceria brenda.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim