Alfa Romeo 166 diesel -04

Shitet nga: flori 31 Tet 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
alfa 166 kambio automatike tronik.viti 2004 mershin..me letra te paguara...motorr 2.4 20 valvola. bej dhe nderrim pa shtim lekesh..ka disa gervishtje ne parakolp.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim