Alfa Romeo 166 diesel -00

Shitet nga: ergest 23 Sht 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet alfa Romeo 166 viti 2000. Ne gjendje shume Te mire dhe shume komode. Me targa Te reja dhe dok. Te rregullta
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim