Alfa Romeo 166 2.4 JTD -04

Shitet nga: visi 04 Sht 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Sedilje meshin me ngroje, pasqyrat elektronike,me baxha,me ekran dhe navigator, disqe alumin, xhamat elektronik,klima,motori 2.4 JTD, ne gjendje te mire mekanike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim