Alfa Romeo 166 2.4 nafte 2002 Per Pjese Kembimi

Shitet nga: Nardi 06 Nën 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Alfa Romeo 166 2.4 nafte e 2002 , Eshte e hapur per pjese , me kabine (llamarine) shume te paster , tapiceri lekure shume e mbajtur, si dhe turbina e saj eshte ne gjendje te shkelqyer , Makina disponon pjese si navigator , centraline si dhe cdo pakete tjeter , gjithashtu per pjese te ndryshme xhenerike e motorrike mund te na kontaktoni ne telefon....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim