Alfa Romeo 159 2.4 JTD TI sportive -08

Shitet nga: Alfa 159 06 Tet 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 900 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTD me 210 kf , viti I prodhimit 2008 , rexhistrim deri më 19 nentorë 2014. Vetura posedon : ABS , ASR , Cruise control (tempomat) , senzorë parkimi mbrapa , klimë automatike dy zonale , karriket lëkurë , disqe alumini 19 , etj . Full extra nuk ka asnje grrithë . Për më shum foto dhe info shkruani në viber .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim