Alfa Romeo 156 dizel -01

Shitet nga: Adi 25 Nën 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Tiranë
Ahitet alfa romeo 156 naft 1.9 jtd ne gjendje te mir xhenerike e motorike me kamjo manual viti prodhimit 2001 e hyr ne shqipri dy vjet me dogan letra te pagiara deri ne fund te vitit dhe siguracion deri ne ver te vitit 2015 makina eshte portobagazh me kondicjoner e kushte komode te kohes .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim