Alfa Romeo 156 1.9 dizel -03

Shitet nga: Fabian 02 Sht 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Alfa Romeo viti prodhimit djetor 2003.
1.9 nafte Jtd 150000 km.
Me kondicioner sedilje lekure dizenje giugiaro.
Me portobagazh dhe dokumenta shqiptare deri ne shkurt 2015.
Cmimi 3500euro i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim