Alfa Romeo 147 diesel -04

Shitet nga: toni 26 Mar 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Tiranë
shitet ose nderrohet me makine tjeter alfa romeo 147 e 2004 ....makina eshte ngjyre e bardhe perl ....ka motorrin e nderruar ne itali te 2006 me 6 marshe ,1.9 jtd ....me siguracion te paguara deri ne prill te 2015 dhe taksat deri n maj 2015 me targa te reja AA ....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim