Alfa Romeo 147 diesel -02

Shitet nga: Ilir 17 Krr 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike.Letra i mbarojne ne tetor 2014.Eshte e pajisur me condicioner ,airbag,abs,asr gjithshtu ka dhe impjante muzike bozze nga fabrika.Eshte gati per ca do lloje prove.Motorri eshte 1.9 JTD shume ekonomik.Makina eshte e pajisur dhe me 4 goma dimri rezerve.theksoj nuk jam trregetar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim