Alfa Romeo 147 Jtd -03

Shitet nga: Emiljano 02 Nën 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ngjyre gri metalizato , me pese porta , me kambio manuale 5 marsha+indietro , disqe alumini dhe goma Michelin , tapicerin e ka lekure te zeze , xhama elektrik ne te kater portat , sterio me UBS-CD dhe impiant supvufer , me drita ksenon .
Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike , eshte e mirembajtur mire si nga jasht dhe nga brenda.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim