Alfa Romeo 147 JTD -02

Shitet nga: bardhi 18 Maj 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
makina eshte ne gjendje te mire dhe ka nje konsum minimal ,ftohje me kondicioner ,sedilje meshini .Sherbimet vaj filtra te nderruar para pak Km.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim