Alfa Romeo 146 1.9 diesel -00

Shitet nga: xxx 17 Sht 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 000 LEK

Komuna: Tiranë
Alfa Romeo Viti 2000 , Motorr 1.9 Nafte , Super Ekonomike Per 100km vetem 5 Litra harxhimi , ne rruge te drejt ,
mrena per mrena tiranes ose ne trafik shkon 5 litra per 80km ne trafik ... E sapo ardhurr nga Italia ne muajin Korrik ,, makina ka vetem nje muaj qe ndodhet ne Tirane ,, Makina full option , xhamat elektrik , sediljet prej cope ,, veshja e makines e sapo bere me lekurr ,, gomat i ka flake fare super te reja te katerta ,, SRS ,, Makina thjesht eshte super super dhe mbi te gjitha super e shpejt ,, Me dogan , siguracion te prem letra te gjitha jane prer ne muaj korrik te 2014 .... Per me teper kontaktoni ne Nr Club vod 0695333863 . Faleminderit. Edhe Xhamet e Pare elektrik ..Cmimi 2300 i dikutushem ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim