Alfa 166 -04

Shitet nga: flori 08 Nën 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
alfa 166 kambio automatike tronik.viti 2004 mershin..me letra te paguara...motorr 2.4 20 valvola. bej dhe nderrim pa shtim lekesh..ka disa gervishtje ne parakolp.sedilje me ngrohje pasqyra elektrike etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim