Alfa 156 benzine gaz -98

Shitet nga: andi 28 Sht 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 LEK

Komuna: Tiranë
shes afla 156 benzine gaz.dokumante te rregullta per 1 vit.gjendje shum e mir motorrike dhe xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim