AUDI Q5 diesel -10

Shitet nga: mandi 01 Dhj 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 000 EUR

Komuna: Tiranë
Audi Q5 ---> makina me dogane, e sapo ardhur.
Sline Quatra kamio automat.viti 2010.me tv, me navigator, me tavan panaromik , sedilet me ngrohje dhe fyohje, kamio me 8 marsha etronic, me komando tek timoni , me sensor me goma te reja Micshelin.Makina eshte ne gjedje perfekte.

Cel: 069 53 12 976/ 067 6000 107
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim