AUDI Q5 DIESEL -10

Shitet nga: mandi 07 Nën 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 000 EUR

Komuna: Tiranë
AUDI Q5 ~~~> makina me dogan... e sapo ardhur.
Viti 2010.Me tv.me navigator.Me tavan panoramik, sedilet me ngrohje dhe ftohje , kamio me 8 marsha etronic.Me komando tek timuni , me sensor me goma te reja Michelin.cilindrata 2.0 diezel.Sline Quatra kamio automat.
Makina gjedje perfekte.

Cel : 069 53 12 976/ 067 6000 107
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim