AUDI Q5 -10

Shitet nga: mandi 23 Nën 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 000 EUR

Komuna: Tiranë
AUDI Q5 --'> makina me dogane .E sapo ardhur.
Sline Quatra kamoi automat.viti 2010.
Me tv , navigator, me tavan panaromik, sedilet me ngrohje dhe ftohje, kamio me 8 marsha, etronic, me komando tek timoni, me sensor me goma te reja Micshelin. Makina eshte ne gjedje perfekte.
Per me shume informacion kontaktoni ne nr tan te tel :
Cel: 069 53 12 976/ 067 6000 107
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim