AUDI Q5 -10

Shitet nga: mandi 13 Nën 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 000 EUR

Komuna: Tiranë
Audi Q5 ~~> makine e sapo ardhur.Me dogane.
Viti prodhimit 2010.
2.0 diezel .Sline Quatra kamio automat.
Makina me Tv , me navigator, me tavan panaromik, sedilet me.ngrohje dhe ftohje,kamio me 8 marsha atronic.
Me komando tek timoni, me sensor , me goma te reja Micshelin. Makina eshte ne gjedje perfekte.

Cel: 069 53 12 976/ 067 6000 107
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim