AUDI Q5 -10

Shitet nga: mandi 12 Nën 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 000 EUR

Komuna: Tiranë
AUDI Q5 ~~~> MAKINE E SAPO ARDHUR. ME DOGANE.
Sline Quatra Kamio aotomat .viti 2010., me Tv , me navigator, me tavan panaromik, sedilet jan me mgrohje dhe ftohje .,.
Kamio me 8 marsha etronic, me komando tek timoni, me sensor, me goma te rejja MIcshelin.Makina esht ne gjedje perfekte.

Cel: 069.53 12 976/ 067 6000 107
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim