AUDI A8 S LINE DIZEL -07

Shitet nga: Tani 16 Tet 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
AUDI A8 S LINE DIZEL 27.10.2007.MAKINA KA 136000KM.ME SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA ME KAMERA MBRAPA.ME PERDE ORIGJINALE MBRAPA DHE ANESORE.ME JESTEK AJRI.SERDILJE ME NGROHJE PARA DHE MBRAPA.ME HAPJE DHE MBYLLJE ME GISHT.ME NDEZJE START/STOP.XHAMAT DOPJO TRIPLEKS.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim