AUDI A6 4x4 S-line 3.0 dizel -06

Shitet nga: Audi 18 Shk 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Komuna: Tiranë
AUDI A6 4x4 S-line 3.0 nafte krah anglez me dogane te paguar dhe targa te reja aa,,,lekur nga brenda sedilet me ngrohje shum e mire mbajtur,, makina eshte ne gjendje te shkelqyer shume e shpejt 244 kuaj fuqi ,,viti fundi 2006 shitet per arsye mos perdorimi,,,per me shume info kontact 0698998219.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim