AUDI A6 2.7 TDI -06

Shitet nga: korado 31 Tet 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Audi A6 2.7 tdi viti 2006 timon Anglez blu i erret kambio automatike tronik marsha ne timon tapiceri lekure e zeze.disqe R17 me goma te reja,taksa te paguara per 1 vit,ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerike dhe sherbime te kryera ne kohe..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim