AUDI A6 1.9 TDI AUTOMAT -00

Shitet nga: erald 10 Sht 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Audi A 6
1.9 tdi
viti prodhimit 2000
kambjo automatike tip tronik
tapiceri cop shum e mbajtur dhe pa demtime
Ne gjendje shum te mir xhenerike motorrike dhe vizuale
klima
airbag, abs, esp kontroll diferenciali
goma 70 %
Sherbime te bera rregullish ne kohen e duhur
E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj
targa aa taksa siguracion te paguara
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim