AUDI A6 1.9 TDI -00

Shitet nga: Urtim 17 Qer 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire sapo i jan bere te gjitha sherbimet me filtra vaj dhe nafte dhe ajri, i sapo nderruar vaji dhe filtri i vajt te kambjos ne servis me fatura. Cmimi eshte i diskutushem.
Mund te kontaktoni ne cdo kohe me sms per te marre nje pergjogje dhe per ta pare makinen. Makina do shitet me prokure pasi pronari nuk ndodhet ne shqiperi kjo eshte dhe arsyeja e shitjes.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim